ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІСНТИТУТА ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
pahomov2

ПАХОМОВ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, доцент.

Кафедра кримінально-правових дисциплін та судочинства. Кафедра входить до складу Навчально-наукового інституту права СумДу і здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр.

Основним завданням кафедри є підготовка і кваліфікованих фахівців, таких, що мають лідерські та високі моральні якості, є конкурентоздатними на ринку праці, ефективно здійснюють взаємодію в професійному, корпоративному та суспільному середовищі, таких, що володіють соціальною мобільністю і мають стійкий попит у роботодавців.

Для реалізації поставленого завдання:

  • відкрито та організаційно і методично забезпечено функціонування спеціальностей «Правознавство», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Інтелектуальна власність»;
  • професорсько-викладацький склад кафедри включає докторів та кандидатів юридичних наук, випускників провідних університетів України та кращих випускників СумДУ;
  • встановлені та налаштовані контакти з роботодавцями для працевлаштування випускників кафедри;
  • запроваджено програму проходження виробничої практики за направленнями в управлінні юстиції, пенітенціарній службі, органах державної влади, виконавчій службі, судовій адміністрації, правоохоронних органах, підприємствах та установах;
  • студенти мають можливість отримати звання офіцера запасу на військовій кафедрі СумДУ.

 

(більше…)

IMG_2331

Урочистості з нагоди Дня юриста!

08 жовтня 2018 року в рамках святкування професійного свята – Дня юриста у Навчально-науковому інституті права відбувся урочистий концерт, на якому було відзначено найкращих студентів, які мають вагомі здобутки в науковій, спортивній та культурно-мистецькій діяльності, а також громадському житті інституту та університету.

(більше…)

unnamed

День відкритих дверей

7 жовтня 2018 року у Конгрес-центрі СумДУ Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету разом із колегами провів традиційний День відкритих дверей. Серед гостей були учні шкіл міста Суми та області, їх батьки, вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І. Г. Харитоненка. (більше…)

Ogolochennya-1-min

Графік консультування студентів із написання кваліфікаційних робіт

Шифр групи ПІП/б наукового керівника День та час консультування Кабінет
ПБ.м-71 Уткіна Марина Сергіївна Середа,

11.00 – 13.00

К3 – 324
ПБ.м-71 Думчиков

Михайло Олександрович

Четвер,

10.00 – 12.00

К3 – 202
ПБ.мз-71с Бондаренко

Ольга Сергіївна

Понеділок,

13.00 – 15.00

К3 – 202
ПБ.мз-71с Шапіро

Вікторія Сергіївна

Вівторок,

10.00 – 12.00

К3 – 201
Ю.м–72,

Ю.мз-71с

Пахомов

Володимир Васильович

Середа,

11.00 – 13.00

К3 – 201а
Ю.м–72,

Ю.мз-71с

Ільченко

Олександр Васильович

Середа,

10.00 – 12.00

К3 – 307
Ю.м–72,

Ю.мз-71с

Чернадчук

Олександр Вікторович

Вівторок,

14.00 – 16.00

К3 – 202
Ю.м–72,

Ю.мз-71с

Янішевська

Катерина Дмитрівна

Понеділок,

14.00 – 16.00

К3 – 324
Увага важлива інформація

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

З метою реалізації завдань внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності вищої освіти університету при вивченні навчальних дисциплін із 25 вересня по 16 жовтня 2018 року буде проведено опитування студентів за анкетою.

Студенти мають зайти в особистий електронний кабінет за посиланням http://cabinet.sumdu.edu.ua/ та надати відповіді на питання, що містяться в анкеті в рамках оцінювання якості організації освітньої діяльності при вивченні навчальних дисциплін як складової внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності.

371770_1

Шановні студенти, викладачі та співробітники!

Прийміть щирі вітання з нагоди 1 вересня – Дня знань та початку нового навчального року! Бажаю успіхів, натхнення, впевненості у власних силах та професійних злетів у навчальному році. Нехай Ваша самовіддана праця примножить добро у світі і славиться новими звершеннями і здобутками в реалізації своєї місії в українському та світовому науково-освітньому просторі!

З особливим теплом хочеться привітати першокурсників, у яких починається нова сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус студента. Щастя Вам і невичерпної енергії у всіх починаннях!

 

З глибокою повагою,

Заслужений юрист України,

доктор юридичних наук, професор                                             А. М. Куліш

unnamed (2)

Посвята першокурсників у студенти

31 серпня 2018 року в Сумському державному університеті відбувся яскравий, один із масштабних заходів вишу, що символізує початок та відлік нового навчального року – Посвята першокурсників у студенти.

Цього року право зачитати клятву студента було надано студенту першого курсу ННІ права СумДУ, переможцю та призеру всеукраїнських олімпіад Георгію Вороніну. Після прийняття клятви ректор Анатолій Васильович Васильєв вручив першокурснику символічний студентський квиток, який є символом початку нового й дуже відповідального етапу життя для студентів.

Директор інституту права, Заслужений юрист України, професор Анатолій Миколайович Куліш вітає першокурсників з початком навчання та бажає їм досягнення поставлених цілей, отримання корисних знань, які допоможуть їм в житті  та цікавого студентського життя. (більше…)

IMG-0990

Організаційні збори студентів-першокурсників ННІ права

30 серпня 2018 року відбулись організаційні збори студентів-першокурсників ННІ права. До дружньої родини інституту долучилось 80 майбутніх юриста.

Директор ННІ права, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор А. М. Куліш висловив щирі привітання з приводу поповнення лав студентської спільноти нашого інституту. (більше…)

logo_gold_ua

ННІ права СумДУ отримав максимальну кількість місць державного замовлення за спеціальністю «Право»

Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету отримав максимальну кількість бюджетних місць для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», які могли бути рекомендовані на у цей ЗВО.
В оприлюдненому рейтинговому списку, рекомендовано 16 абітурієнтів на освітню програму «Правознавство» та 6 абітурієнтів на освітню програму «Інтелектуальна власність» Навчально-наукового інституту права.

unnamed

II Міжнародна науково-практична конференція «РЕФОРМУВАННЯ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

18-19 травня 2018 року на базі ННІ права СумДУ відбулась традиційна Міжнародна науково-практична конференція «Реформування правової системи в контексті євроінтеграційних процесів». (більше…)

15

Фестиваль науки, освіти і культури

16 травня в Сумському державному університеті на площі перед Центральним корпусом відбувся Фестиваль науки, освіти і культури. На даному заході були присутні не лише студенти, а також сум’яни та гості міста, майбутні абітурієнти і школярі. Більше 1200 гостей свята з усіх регіонів Сумщини відвідали захід аби надихнутись здобутками науковців СумДУ. (більше…)