ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІСНТИТУТА ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!

ПАХОМОВ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, доцент.

Кафедра кримінально-правових дисциплін та судочинства. Кафедра входить до складу Навчально-наукового інституту права СумДу і здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр.

Основним завданням кафедри є підготовка і кваліфікованих фахівців, таких, що мають лідерські та високі моральні якості, є конкурентоздатними на ринку праці, ефективно здійснюють взаємодію в професійному, корпоративному та суспільному середовищі, таких, що володіють соціальною мобільністю і мають стійкий попит у роботодавців.

Для реалізації поставленого завдання:

  • відкрито та організаційно і методично забезпечено функціонування спеціальностей «Правознавство», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Інтелектуальна власність»;
  • професорсько-викладацький склад кафедри включає докторів та кандидатів юридичних наук, випускників провідних університетів України та кращих випускників СумДУ;
  • встановлені та налаштовані контакти з роботодавцями для працевлаштування випускників кафедри;
  • запроваджено програму проходження виробничої практики за направленнями в управлінні юстиції, пенітенціарній службі, органах державної влади, виконавчій службі, судовій адміністрації, правоохоронних органах, підприємствах та установах;
  • студенти мають можливість отримати звання офіцера запасу на військовій кафедрі СумДУ.

 

(більше…)

Укладено Меморандум про взаємодію та співробітництво між Навчально-науковим інститутом права СумДУ та Сумським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України

8 листопада 2018 року між Навчально-науковим інститутом права СумДУ та Сумським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України  було підписано Меморандум про взаємодію та співробітництво.

Під час підписання Меморандуму були обговорені основні напрями подальшої співпраці та співробітництва, зміст освітніх програм.
(більше…)

Вітаємо!

Колектив Навчально-наукового інституту права щиро вітає викладача кафедри Кримінально-правових дисциплін та судочинства Уткіну Марину Сергіївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!

Вітаємо!

Колектив Навчально-наукового інституту права щиро вітає асистента кафедри Кримінально-правових дисциплін та судочинства Думчикова Михайла Олександровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Бажаємо міцного здоров’я, успішного  втілення всіх творчих та наукових задумів та наснаги в професійному зростанні!

Вітаємо з нагородами!

12 жовтня в СумДУ продовжили святкування з нагоди 70-річчя з моменту заснування Університету та 25-річчя його у статусі як класичного.

На цьому святі Почесною грамотою Сумської обласної ради відзначили Віктора Володимировича Сухоноса, професора кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства, Голову вченої ради ННІ права, доктора юридичних наук, професора.

Нагородою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня був відзначений Анатолій Миколайович Куліш, директор Навчально-наукового інституту права, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор. (більше…)

Урочистості з нагоди Дня юриста!

08 жовтня 2018 року в рамках святкування професійного свята – Дня юриста у Навчально-науковому інституті права відбувся урочистий концерт, на якому було відзначено найкращих студентів, які мають вагомі здобутки в науковій, спортивній та культурно-мистецькій діяльності, а також громадському житті інституту та університету.

(більше…)

День відкритих дверей

7 жовтня 2018 року у Конгрес-центрі СумДУ Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету разом із колегами провів традиційний День відкритих дверей. Серед гостей були учні шкіл міста Суми та області, їх батьки, вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І. Г. Харитоненка. (більше…)

Графік консультування студентів із написання кваліфікаційних робіт

Шифр групи ПІП/б наукового керівника День та час консультування Кабінет
ПБ.м-71 Уткіна Марина Сергіївна Середа,

11.00 – 13.00

К3 – 324
ПБ.м-71 Думчиков

Михайло Олександрович

Четвер,

10.00 – 12.00

К3 – 202
ПБ.мз-71с Бондаренко

Ольга Сергіївна

Понеділок,

13.00 – 15.00

К3 – 202
ПБ.мз-71с Шапіро

Вікторія Сергіївна

Вівторок,

10.00 – 12.00

К3 – 201
Ю.м–72,

Ю.мз-71с

Пахомов

Володимир Васильович

Середа,

11.00 – 13.00

К3 – 201а
Ю.м–72,

Ю.мз-71с

Ільченко

Олександр Васильович

Середа,

10.00 – 12.00

К3 – 307
Ю.м–72,

Ю.мз-71с

Чернадчук

Олександр Вікторович

Вівторок,

14.00 – 16.00

К3 – 202
Ю.м–72,

Ю.мз-71с

Янішевська

Катерина Дмитрівна

Понеділок,

14.00 – 16.00

К3 – 324

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

З метою реалізації завдань внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності вищої освіти університету при вивченні навчальних дисциплін із 25 вересня по 16 жовтня 2018 року буде проведено опитування студентів за анкетою.

Студенти мають зайти в особистий електронний кабінет за посиланням http://cabinet.sumdu.edu.ua/ та надати відповіді на питання, що містяться в анкеті в рамках оцінювання якості організації освітньої діяльності при вивченні навчальних дисциплін як складової внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності.

Шановні студенти, викладачі та співробітники!

Прийміть щирі вітання з нагоди 1 вересня – Дня знань та початку нового навчального року! Бажаю успіхів, натхнення, впевненості у власних силах та професійних злетів у навчальному році. Нехай Ваша самовіддана праця примножить добро у світі і славиться новими звершеннями і здобутками в реалізації своєї місії в українському та світовому науково-освітньому просторі!

З особливим теплом хочеться привітати першокурсників, у яких починається нова сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус студента. Щастя Вам і невичерпної енергії у всіх починаннях!

 

З глибокою повагою,

Заслужений юрист України,

доктор юридичних наук, професор                                             А. М. Куліш

Посвята першокурсників у студенти

31 серпня 2018 року в Сумському державному університеті відбувся яскравий, один із масштабних заходів вишу, що символізує початок та відлік нового навчального року – Посвята першокурсників у студенти.

Цього року право зачитати клятву студента було надано студенту першого курсу ННІ права СумДУ, переможцю та призеру всеукраїнських олімпіад Георгію Вороніну. Після прийняття клятви ректор Анатолій Васильович Васильєв вручив першокурснику символічний студентський квиток, який є символом початку нового й дуже відповідального етапу життя для студентів.

Директор інституту права, Заслужений юрист України, професор Анатолій Миколайович Куліш вітає першокурсників з початком навчання та бажає їм досягнення поставлених цілей, отримання корисних знань, які допоможуть їм в житті  та цікавого студентського життя. (більше…)