ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІСНТИТУТА ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
pahomov2

ПАХОМОВ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, доцент.

Кафедра кримінально-правових дисциплін та судочинства. Кафедра входить до складу Навчально-наукового інституту права СумДу і здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр.

Основним завданням кафедри є підготовка і кваліфікованих фахівців, таких, що мають лідерські та високі моральні якості, є конкурентоздатними на ринку праці, ефективно здійснюють взаємодію в професійному, корпоративному та суспільному середовищі, таких, що володіють соціальною мобільністю і мають стійкий попит у роботодавців.

Для реалізації поставленого завдання:

  • відкрито та організаційно і методично забезпечено функціонування спеціальностей «Правознавство», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Інтелектуальна власність»;
  • професорсько-викладацький склад кафедри включає докторів та кандидатів юридичних наук, випускників провідних університетів України та кращих випускників СумДУ;
  • встановлені та налаштовані контакти з роботодавцями для працевлаштування випускників кафедри;
  • запроваджено програму проходження виробничої практики за направленнями в управлінні юстиції, пенітенціарній службі, органах державної влади, виконавчій службі, судовій адміністрації, правоохоронних органах, підприємствах та установах;
  • студенти мають можливість отримати звання офіцера запасу на військовій кафедрі СумДУ.

 

(більше…)

unnamed

II Міжнародна науково-практична конференція «РЕФОРМУВАННЯ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

18-19 травня 2018 року на базі ННІ права СумДУ відбулась традиційна Міжнародна науково-практична конференція «Реформування правової системи в контексті євроінтеграційних процесів». (більше…)

15

Фестиваль науки, освіти і культури

16 травня в Сумському державному університеті на площі перед Центральним корпусом відбувся Фестиваль науки, освіти і культури. На даному заході були присутні не лише студенти, а також сум’яни та гості міста, майбутні абітурієнти і школярі. Більше 1200 гостей свята з усіх регіонів Сумщини відвідали захід аби надихнутись здобутками науковців СумДУ. (більше…)

IMG_8526

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Право»

На базі Національного університету «Одеська юридична академія» 26 квітня 2018 року пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських науково-дослідних робіт зі спеціальності «Право». У конференції взяли участь студенти із провідних вищих навчальних закладів України. (більше…)

IMG_8382-2

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право»

16 квітня 2018 року на базі Університету державної фіскальної служби України відбулася науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право». (більше…)

image-0-02-04-77826620f87716e8350d569866003fccd29c5fcdcd52089f4cb1ab6e4cb08295-V

Екскурсія до музею анатомії МІ СумДУ

У рамках закріплення теоретичного матеріалу при вивченні кримінально-правових дисциплін студенти 3 курсу груп Ю-51, Ю-52 та П-51а, П-52а під керівництвом викладача кафедри КПДС Янішевської К.Д. відвідали музей анатомії кафедри морфології Медичного інституту СумДУ. (більше…)

IMG_8220

Брейн-ринг для школярів

19 квітня 2018 року викладачі ННІ права, К. Д. Янішевська, Н. В. Глущенко та М. С. Уткіна разом із студентським директоратом провели інтелектуальну гру «Правовий брейн-ринг» серед учнів 10-11 класів Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей. (більше…)

Паралельне — ТИТУЛ

До уваги студентів 1-го курсу ННІ права ОС «Бакалавр»

Студенти СумДУ  з 2-го курсу навчання мають можливість вступити на «Паралельне навчання» та отримати додатково ще одну спеціальність за вибором студента. Вступ на Паралельне навчання розпочнеться у вересні 2018 р.

 

Довідки за тел. 050 3073148 (Ільченко Олександр Васильович)
(більше…)

viber image

ЄКСКУРСІЯ ДО СУМСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ №116

У процесі модернізації національної правової реформи значних змін потребує напрямок виконання покарань. Очевидно, важливим рушієм, щодо захисту прав людини є механізм реалізації своїх прав засудженими. Тому приурочивши до Міжнародного дня захисту з прав людини, студенти 3 курсу (групи Ю-51 та Ю-52), під керівництвом викладача кафедри КПДС Бондаренко О.С., відвідали Сумську виправну колонію №116. (більше…)

2

«Особливості становлення та перспективи розвитку спортивного права в Україні».

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 8 грудня 2016 року в Конгрес-центрі СумДУ на базі Юридичної клініки відбулося засідання круглого столу на тему «Особливості становлення та перспективи розвитку спортивного права в Україні». (більше…)