ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІСНТИТУТА ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
pahomov2

ПАХОМОВ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, доцент.

Кафедра кримінально-правових дисциплін та судочинства. Кафедра входить до складу Навчально-наукового інституту права СумДу і здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр.

Основним завданням кафедри є підготовка і кваліфікованих фахівців, таких, що мають лідерські та високі моральні якості, є конкурентоздатними на ринку праці, ефективно здійснюють взаємодію в професійному, корпоративному та суспільному середовищі, таких, що володіють соціальною мобільністю і мають стійкий попит у роботодавців.

Для реалізації поставленого завдання:

  • відкрито та організаційно і методично забезпечено функціонування спеціальностей «Правознавство», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Інтелектуальна власність»;
  • професорсько-викладацький склад кафедри включає докторів та кандидатів юридичних наук, випускників провідних університетів України та кращих випускників СумДУ;
  • встановлені та налаштовані контакти з роботодавцями для працевлаштування випускників кафедри;
  • запроваджено програму проходження виробничої практики за направленнями в управлінні юстиції, пенітенціарній службі, органах державної влади, виконавчій службі, судовій адміністрації, правоохоронних органах, підприємствах та установах;
  • студенти мають можливість отримати звання офіцера запасу на військовій кафедрі СумДУ.

 

(більше…)

Паралельне — ТИТУЛ

До уваги студентів 1-го курсу ННІ права ОС «Бакалавр»

Студенти СумДУ  з 2-го курсу навчання мають можливість вступити на «Паралельне навчання» та отримати додатково ще одну спеціальність за вибором студента. Вступ на Паралельне навчання розпочнеться у вересні 2018 р.

 

Довідки за тел. 050 3073148 (Ільченко Олександр Васильович)
(більше…)

viber image

ЄКСКУРСІЯ ДО СУМСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ №116

У процесі модернізації національної правової реформи значних змін потребує напрямок виконання покарань. Очевидно, важливим рушієм, щодо захисту прав людини є механізм реалізації своїх прав засудженими. Тому приурочивши до Міжнародного дня захисту з прав людини, студенти 3 курсу (групи Ю-51 та Ю-52), під керівництвом викладача кафедри КПДС Бондаренко О.С., відвідали Сумську виправну колонію №116. (більше…)

2

«Особливості становлення та перспективи розвитку спортивного права в Україні».

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 8 грудня 2016 року в Конгрес-центрі СумДУ на базі Юридичної клініки відбулося засідання круглого столу на тему «Особливості становлення та перспективи розвитку спортивного права в Україні». (більше…)

2

Участь викладача кафедри КПДС у міжнародному семінарі.

У листопаді 2016 року старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства Чернадчук Олександр Вікторович приймав участь у регіональних семінарах “Лідери східного партнерства для змін”, який був організований Українським інститутом міжнародної політики за підтримки Фонду ім. Конрада Аденауера. (більше…)

No Thumbnail

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ

Буклет для вступників на юридичний факультет
Бланк індивідуального графіку
Заява на відрахування
Заява на дострокову здачу сесії
Заява на надання академічної відпустки
Заява на переведення на навчання за індивідуальним графіком
Заява на перезарахування навчальних дисциплін
Заява на пропущення занять з поважних причин
СПИСКИ ГРУП