КАФЕДРА КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН ТА СУДОЧИНСТВА

Кафедра кримінально – правових дисциплін та судочинства

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН

План  розвитку кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства

№ п/п

Ключовий показник ефективності діяльності

 

Програмне завдання

Термін виконання

1

2

3

4

1.

Забезпечити ліцензування та акредитацію ОП, за якими кафедра є випусковою

Організувати роботу щодо ліцензування спеціальності «Правоохоронна діяльність» та акредитації ОП «Інтелектуальна власність».

Спеціальність «Правоохоронна діяльність» до червня
2024 р.

ОП «Інтелектуальна власність» до січня 2025 р.

2.

Збільшення кількості потенційних експертів пріоритетних рейтингів інформація щодо яких за їх згодою надана відповідним агенціям.

Організувати роботу щодо збільшення кількості академічних стейкхолдерів 6 щорічно (зарубіжні та вітчизняні) та некадемічні 8 щорічно (зарубіжні та вітчизняні).

постійно

3.

Питома вага штатних науково-педагогічних працівників (НПП), з вченими званнями та науковими ступенями.

Організувати роботу щодо отримання вченого звання доцента Думчиковим М. та вченого звання професора Янішевськаою К.; захист дисертації на здобуття доктора юридичних наук (Уткіна М., Думчиков М.,
Гончарова А.); захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Дегтяр Р. (працює на кафедрі у поєднанні з навчанням).

Вчене звання доцента Думчиковим М. – лютий 2024.

Вчене звання професора Янішевська К. – грудень 2025 р.

Науковий ступінь:

Думчиков М. – квітень 2024;

Уткіна М. – серпень 2024 р.

Гончарова А. – серпень
2024 р.

Дегтяр Р. – жовтень 2024 р.

 

4.

Питома вага штатних науково-педагогічних працівників (НПП), які були керівниками (консультантами) не менше

5-ти дисертаційних робіт, які захищені в Україні

 

 

 

Організувати роботу щодо забезпечення залучення кожного науково-педагогічного працівника (НПП) до керівництва (консультування) дисертаційними роботами та збільшення кількості штатних науково-педагогічних працівників (НПП), які були керівниками (консультантами) не менше 5-ти дисертаційних робіт, які захищені в Україні за рахунок Бондаренко О., Янішевської К., Уткіної М.

                                   

постійно

5.

Питома вага штатних науково-педагогічних працівників (НПП), які мають не менше 5-ти публікацій у періодичних виданнях, що індексуються БД Scopus та/або WoS.

 

 

Організувати роботу щодо досягнення абсолютного показника успішності, щоб всі штатні науково-педагогічних працівників кафедри мали цей показник.

Січень 2025 р.

6.

Питома вага штатних науково-педагогічних працівників (НПП), членами редакційних колегій наукових видань (журналів), що індексуються у наукометричних базах даних Scopus та/або Web of Science, крім видань, засновником яких є СумДУ

 

Організувати роботу щодо забезпечення включення 1 науково-педагогічного працівника до членів редакційних колегій наукових видань (журналів), що індексуються у наукометричних базах даних Scopus та/або Web of Science, крім видань, засновником яких є СумДУ

Січень 2026 р.

7.

Питома вага штатних науково-педагогічних працівників (НПП), які є молодими ученими-виконавцями наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок, що

фінансуються за кошти загального та/або спеціального фондів державного бюджету

 

Організувати роботу щодо забезпечення щорічного подання 2 заявок на проєкти, що фінансуються за рахунок загального фонду державного бюджету та щорічне залучення 3 НПП, які є молодими ученими, виконавцями наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок, що фінансуються за кошти загального та/або спеціального фондів державного бюджету

 

постійно

8.

Питома вага штатних науково-педагогічних працівників (НПП), які мають іноземне громадянство та приймали участь у викладацькій або науковій роботі в університеті терміном більше 3 міс.

 

 

Організувати роботу щодо забезпечення залучення науково-педагогічного працівника, який має іноземне громадянство до викладацької роботі в університеті терміном більше 3 міс.

Січень 2025 р.

9.

Частка штатних науково-педагогічних працівників, які брали участь у програмах міжнародної академічної мобільності тривалістю не менше 1 місяця за календарний рік.

 

 

Організувати роботу щодо забезпечення щорічного залучення не менше 2 штатних науково-педагогічних працівників до програмам міжнародної академічної мобільності тривалістю не менше 1 місяця за календарний рік.

 

постійно

10.

Кількість публікацій у виданнях, які індексуються у наукометричних базах Web of Science та/або Scopus на одного штатного наукового та науково-педагогічного працівника, які реферуються одночасно обома базами.

Організувати роботу щодо забезпечення публікації кожним науково-педагогічним працівником кафедри не менше 2 статтей у наукометричних базах Web of Science та/або Scopus.

Грудень 2025 р.

11.

Кількість публікацій у виданнях, які індексуються у наукометричних базах Web of Science та/або Scopus на одного штатного наукового та науково-педагогічного працівника, які входять до квартилів Q1.

 

 

Організувати роботу щодо забезпечення публікації кожним науково-педагогічним працівником кафедри не менше 1 статті у наукометричних базах Web of Science та/або Scopus.

Січень 2026 р.

12.

Кількість публікацій у виданнях, які індексуються у наукометричних базах Web of Science та/або Scopus на одного штатного наукового та науково-педагогічного працівника, які входять до квартилів Q2.

 

 

Організувати роботу щодо забезпечення публікації кожним науково-педагогічним працівником кафедри не менше 3 статей у наукометричних базах Web of Science та/або Scopus.

Липень 2025 р.

13.

Зростання кількості створених та належним чином оформлених об’єктів інтелектуальної власності.

 

Організувати роботу щодо забезпечення реєстрації НПП кафедри щорічно не менше 5 свідоцтв про право власності та твір.

постійно

14.

Збільшення частки аудиторних годин у їх загальній кількості, викладення яких здійснюється англійською мовою.

Організувати роботу щодо розширення переліку вибіркових дисциплін для ОП «Інтелектуальна власність», ОП «Право» та дисциплін загального каталогу, викладання яких здійснюється англійською мовою.

Листопад 2023

15.

Частка здобувачів вищої освіти серед їх загальної кількості, що протягом усього періоду навчання брали участь у програмах міжнародної академічної мобільності тривалістю не менше 1 місяця .

Організувати роботу щодо забезпечення щорічного залучення не менше 2 здобувачів ОП «Інтелектуальна власність» до програмам міжнародної академічної мобільності тривалістю не менше 1 місяця за календарний рік.

постійно

16.

Збільшення обсягу доходу за рахунок усіх джерел фінансування у порівнянні з відповідним показником 2020 року, зокрема: спеціального фонду від виконання наукових та науково-технічних робіт (надання наукових послуг, включаючи послуги з наукового обслуговування) за рахунок: усіх позабюджетних джерел;  державних наукових грантів усіх типів.

Організувати роботу щодо забезпечення щорічного укладення госпрозрахункових договорів на суму не менше 50 тис. грн. Організувати роботу щодо забезпечення щорічного подання 2 заявок на проєкти, що фінансуються за рахунок загального фонду державного бюджету.

постійно

17.

Збільшення обсягу доходу за рахунок усіх джерел фінансування у порівнянні з відповідним показником 2020 року, зокрема – спеціального фонду за проектами міжнародного співробітництва в порівнянні з відповідним показником

2020 року, з урахуванням, при цьому, усього обсягу фінансування СумДУ за результатами реалізації програм академічної мобільності.

 

 

Організувати роботу щодо забезпечення щорічного залучення не менше 2 штатних науково-педагогічних працівників до програмам міжнародної академічної мобільності.

постійно

18.

Обсяг коштів на виконання наукових досліджень і розробок, які за результатами конкурсного відбору фінансуються із загального фонду бюджету.

Організувати роботу щодо забезпечення щорічного подання 2 заявок на проєкти, що фінансуються за рахунок загального фонду державного бюджету

постійно

19.

Оптимізація профорієнтаційної роботи за допомогою соціальних мереж та месенжерів, а також проведення зустрічей з майбутніми абітурієнтами та здобувачами освіти першого рівня вищої освіти.

Організувати роботу щодо розміщення профорієнтаційних матеріалів в мережі «Інтернет» (Інстаграм, Телеграм, Сайти); проведення зустрічей з здобувачами освіти 4 курсу бакалаврату онлайн та лекції зі школярами онлайн. Організувати роботу щодо проведення ігрового суду у контексті профорієнтаційної діяльності за ОП «Правоохоронна діяльність».

постійно