ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІСНТИТУТА ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!

Участь студентів в правничій школі з судочинства.

25-26 листопада 2016 р. відбулася XII Всеукраїнська правнича школа з судочинства: “Реалізації та перспектива судової реформи”, у якій взяли участь студенти Навчально-наукового інститут права. Організаторами виступили Координаційна рада молодих юристів України при міністерстві юстиції України та Європейський університет.
У проекті взяли участь студенти та практикуючі юристи з різних куточків країни. Протягом двох днів учасники мали можливість спілкуватися з експертами про можливості, перспективи та недоліки судової реформи.
Про історію судових реформ за період незалежності, їх успіхи та провали розповіла учасникам Ольга Додух – старший юрист практики судових спорів та медитації АО «Юскутум». Віталій Оджиковський – старший радник «КМ Партнери» запропонував учасникам розібратися з проблемою впливів реформи правосуддя на податкові питання.
На другий день проекту перед учасниками виступали не менш відомі та цікаві спікери Станіслав Батрин – керівник проекту «Відкритий суд»; адвокат Дмитро Федоренко. Старші колеги поділилися своїм досвідом, закликавши спільно розвивати професію, піднімати якість роботи адвокатури та соціальну відповідальність правників.
На завершення, Ігор Колесников – Голова адвокатського об’єднання “Екстра ЮС” провів для учасників школи теоретично-практичне заняття (моделювання судового засідання).